Aktar Bloğu

Kudret Narı Yağının Cilde Faydaları

Kudret nari yaginin cilde faydalari

Kudret narı, her derde deva olması ile bilinen bir bitkidir. Bu bitkinin özünden elde edilen kudret narı yağı da, insan sağlığına ve cildine büyük faydalar sağlayan bitkisel yağlardan biridir. Özellikle de sindirim sistemi üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunan bu yağ, uzmanların tavsiye ettiği bitkisel yağlar arasında yer almaktadır.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Kudret narı yağı, hem kişisel bakım alanında, hem de genel sağlık alanında kullanılabilecek türden bir yağdır. İçeriğindeki pek çok faydalı bileşenler sayesinde çeşitli sağlık sorunları üzerinde etki gösteren bu yağ, cilde de büyük faydalar sağlayabilmektedir.

Kudret Narı Yağının Cilde Faydaları

Kudret narı yağının cilde faydaları oldukça fazladır. Bu faydalar sayesinde kişisel bakım amacıyla kullanılmakta olan bu yağ, sedef, egzama, mantar gibi cilt ve deri rahatsızlıklarında, yanık ya da kızarıklık gibi cilt sorunlarında, aşırı güneşe maruz kalınması neticesinde oluşan güneş yanıklarında ve çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelebilecek açık yaralarda etkisini göstermektedir.

Tüm bunların yanı sıra cildin pek çok bölgesinde oluşan lekelerin giderilmesine de yardımcı olan kudret narı yağı, bu özellikleri sayesinde cilt bakım yağları arasında yer almaktadır.

Kudret Narı Yağının Diğer Faydaları

Kudret narı yağı, yalnızca cilt üzerinde faydalı olan bir yağ olmazken, aynı zamanda genel sağlık açısından da oldukça etkili olan bitkisel bir üründür. Özellikle sindirim sistemi ve bağışıklık sistemi üzerinde etkili olan bu yağ, çeşitli sağlık sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlayabilmektedir.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Gastrit, reflü, ülser gibi mide rahatsızlıklarının yanı sıra kabızlık, ishal, gaz, şişkinlik ve bunun gibi sindirim sistemi problemlerine iyi gelen kudret narı yağı, antibiyotik ve antivirütik özellikler göstermektedir. Bunların yanı sıra bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kan şekerinin dengelenmesi, vücutta meydana gelen tümörlerin büyümesinin önüne geçmesi, karaciğer sağlığını desteklemesi, yatalak hastalarda meydana gelen yatak yaralarının, vajinal yaraların, yanıkların ve diğer vücut yaralarının giderilmesine yardımcı olması ve bunun gibi pek çok etkisi, kudret narı yağının faydaları arasında yer almaktadır.

Kudret narı yağı dahilen ve haricen kullanımı mümkün olan bir yağdır. Dolayısıyla genel sağlıkla alakalı olan problemlerde yemeklere katılarak ya da çeşitli karışımlar elde edilerek tüketilebilen bu yağ, ciltte meydana gelen sağlık sorunları için ise, sorunlu bölgeye sürülerek uygulanabilmektedir.

Kudret Narı Yağı Nerede Satılır?

Kudret Narı Yağı, marketlerde, aktarlarda, kozmetik ürünlerinin ve bitkisel yağların satıldığı dükkanlarda satılmaktadır. İnternetten hemen Kudret Narı Yağı satın almak isteyenler e-Aktariye üzerinden sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda e-Aktariye üzerinden diğer bitkisel yağları inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.