56 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Filtreleri Gör
Sayfa Başı 9 24 36

Fethi Baharat markası olan e-Aktariye.com sitesinde çeşit çeşit baharatlar, doğal bitki karışımları, sağlıklı bitkisel yağlar, kişisel bakım ürünleri, organik ürünleri, kahve türleri, ballar, pekmezler, macunlar, bitkisel karışım çaylar, meyve çayları, ülkemizin dört bir yanında yetişen ya da üretilen yöresel ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra ayrıca takviye edici besin olarak nitelenebilecek ve sağlığı destekleyen birçok ürün de e-Aktariye’nin stoklarında yer alır. Bu gibi ürünler Sağlık Destek Ürünleri adlı ana kategorimizde konumlanmaktadır.

e-Aktariye.com sitesinin ana kategorileri arasında dikkat çekenlerden olan Sağlık Destek Ürünleri adındaki kategorideki ürünlerin hiçbiri ilaç niteliğinde değildir. Sadece bazı rahatsızlıkların tedavisine destek verdiği bilinen, doktora gidildikten ve doktorun verdiği ilaçların, tedavi yönteminin yanı sıra kullanılması uygun olan ürünlerdir. Sağlık destek ürünleri ayrıca kış aylarında sık rastlanan üşütme kaynaklı rahatsızlıkların engellenmesine de destek verir.

Sağlık Destek Ürünleri kategorisindeki ürünlerden bazıları atom çay diye adlandırılan bitkisel çay, nane aromalı, ballı, ekinezyalı, limon aromalı, propolisli dropslar, bebek tarhanası, sağlığa destek sağlayan karışık bitkisel tozlar, nefes temizleyici, öğütülmüş keten tohumu, gıda desteği özelliğinde poşet çaylar, birinci kalite polen, emziren anneler için süt artırma özelliği bulunan çay, pek çok yararı olduğu bilinen üzüm çekirdeği tohumu, öğütülmüş çörek otu, sarımsak – limon – maydanoz kürü, yüzde 100 saf ve öğütülmüş ginseng tozu, gıda desteği olarak tüketilen çaylar, kilo almayı sağladığı bilinen bitkisel karışımlar, portakal aromalı Omega 3, saf arı poleni, saf zeytin sütü olarak sıralanabilir.

Bahsi geçen ana kategorimizde bulunan ürünlerimiz takviye gıdalar arasında yer bulur. Her ürünün içeriği, neye yaradığı, kullanım alanları ve ne şekilde kullanılacağı gibi bilgiler ürün açıklamasında yer alır. Ürün açıklamasına Sağlık Destek Ürünleri kategori sayfasında bulunan her ürüne tıklamak suretiyle ulaşılabilir. Bu açıklamalar sayesinde müşterilerimiz satın alacakları ürün hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmakta, farklı bir araştırma içine girme uğraşından kurtulmaktadırlar. Sağlık Destek Ürünleri kategorisinde e-Aktariye tarafından satılmakta olan ürünler sadece gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır. Sitede genel olarak yerli üretim ürünler yer almakla birlikte bazı irinler yurtdışında üretilmektedir. Bu bilgi de her ürünün açıklamasında yer alır.