Gösterilen sonuç sayısı: 6

Sayfa Başı 12 24 36

e-Aktariye.com satış alanında faaliyet gösterdiği sektörde müşterilerinin her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemini bilerek yüzlerce çeşit sağlıklı ürünün satışını yapan e-Aktariye.com Türk insanının kahveye olan düşkünlüğünün de farkına vararak stoklarına sevilen birçok kahve türünü almış, bu ürünleri Kahve Çeşitleri adlı ana kategorisinde bir araya getirmiştir. Kahve Çeşitleri ana kategorisinde çeşitli kahve türleri bulunur.

Kahve tutkunlarının severek alışveriş yaptığı e-Aktariye ana kategorisi Kahve Çeştleri’nde değişik markalarda Türk kahvelerinden, Menengiç kahvesi çeşitlerine, sade ve damla sakızlı Osmanlı kahvesine kadar ürün çeşidi yer alır. Bu kategoride satışa sunulan kahve çeşitlerinden bazıları yeşil kahve, dibek kahvesi, Osmanlı kahvesi olarak göze çarpar. Kahve Çeşitleri’nde yeşil kahve çekirdeği ve kavrulmuş kahve çekirdeği de bulmak mümkündür. Bu kategorimizdeki ürünler tekli olarak satın alınabildiği gibi, bazı ürünler 2’li ya da 3’lü paket halinde satılmaktadır.

Geleneksel Türk içeceklerinden olan kahveler tarih boyunca çeşitli aromalarla lezzetlendirilmiş farklı isimlerle de olsa Türk kahvesi hiçbir zaman tercih sebebi olan sıcak içeceklerden ayrı düşünülmemiştir. Kahve Çeşitleri ana kategorisine e-Aktariye tarafından satışı sağlanan her kahvenin ürün açıklamasında bazı bilgiler yer alır. Bu bilgilerden o kahvenin kısa tarihçesini öğrenmek mümkündür. Genellikle yerli olarak üretilen kahvelerin ürün açıklamalarında ayrıca üretici firmanın kim olduğu ve e-Aktariye’nin tarihçesi de yazmaktadır.

Nefis kahve çekirdeklerinden elde edilmiş olan muhteşem lezzetli kahve çeşitlerimizi daha önce denemiş olanlar yeni siparişleri ile hem memnuniyetlerini belirtmekte, hem de bizi mutlu etmektedir. Sitemizden ilk kez alışveriş yapacak olanlar kahve çeşitlerini sipariş verirken aynı zamanda güvenli alışveriş alt yapımızın rahatlığıyla satın alabilirler. Kahve severlerin tercih etmeyi sürdürdüğü e-Aktariye’nin Kahve çeşitleri kategorisindeki ürünlerde olduğu gibi sitede atışı sağlanan her ürünün kendi içinde açıklaması bulunmaktadır. Bu uygulama ile müşterilerimizin satın alacakları ürün hakkında bilgi sahibi olarak sipariş vermelerini sağlamaya çalışmaktayız. Sağlıklı, doğal, bitkisel ve çoğunluklu olarak yerli üretim ürünlerin yer aldığı stoklarımız sürekli olarak artmakta, sitemizde satışta olan ürün çeşidi giderek fazlalaşmaktadır.