160 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 24 36

e-Aktariye.com sitesi olarak Türkiye’nin dört bir yanında yetişen bitkilerden üretilen sağlıklı ürünleri müşterilerimiz için stoklarımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Ana kategorilerimizden olan Bitkisel Yağlar adındaki kategoride sağlık destek ürünü veya takviye edici gıda niteliğinde çeşitli ürünler bulunur. Bitkisel yağların faydaları konusundan haberdar olan kişiler zaten e-Aktariye.com’dan sürekli olarak alışveriş etmekte olup, bu gibi ürünleri hiç kullanmamış ve denememiş olan kişiler için de sitemizde her ürün için kolaylık sağlanmıştır.

e-Aktariye.com ana kategorisi Bitkisel Yağlar ismindeki kategoride yer alan her ürünün açıklamasında tüm detaylar yer almaktadır. O bitkisel yağın içeriğinde hangi bitkilerin yer aldığı, nelere yaradığı, faydalarının neler olduğu, nasıl kullanılması gerektiği gibi bilgiler bu detaylardan bazılarıdır. Bu sayede ürünün faydalarının neler olduğunu ve içeriğini bilmeyen kişiler fikir sahibi olabilmekte, daha bilinçli bir şekilde sipariş verebilmektedirler.

Bitkisel Yağlar kategorisindeki ürün açıklamalarında ayrıca ürünün yerli üretim olup olmadığı, hangi firma tarafından üretiminin gerçekleştirildiği, ithal ürün ise ithalatçı firmanın adı gibi bilgiler de bulunuyor. Bu gibi bilgiler sadece bu kategorimizdeki ürünlerde değil, e-Aktariye’de bulunan her üründe yer alır. Böylece müşterilerimizin işini kolaylaştırmakta, satın almak istedikleri ürün her ne olursa olsun bir başka sitede onun hakkında bilgi edinmek için uğraşmalarının önüne geçmekteyiz.

Keten tohumu yağı, kimyon tohumu yağı, özellikle mide sorunlarına iyi geldiği bilinen kudret narı yağı, kayısı çekirdeğin elde edilen yağ, karabiber yağı, kakao yağı, kantaron yağı, ceviz yağı, hardal yapı, badem yağı, üzüm çekirdeği yağı, Hint yağı, kişniş yağı gibi pek çok çeşit ürün Bitkisel Yağlar kategorisindedir. Bunların her birinin saç bakımı, cilt bakımı ya da sağlık açısından faydalarının bulunduğu bilinir. Bu faydaların neler olduğu her bitkisel yağın ürün açıklamasında yer alır.

Güzelliğine özen gösteren müşterilerimizin sıklıkla satın aldıkları bitkisel yağların faydaları hakkında açıklamalardan bilgi edinebilirsiniz. Bitkisel Yağlar ana kategorimizde yerli üretim ürünler, ithal üretim olanlara göre daha fazladır. Bu durum sitemizin geneli için de geçerlidir. Sitemizde hızlı kargo ve güvenli alışveriş uygulamaları bulunmaktadır.