83 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başı 9 24 36

e-Aktariye.com sitesinin en çok ziyaret edilen ana kategorilerinden olan Kişisel Bakım adındaki kategoride Ayak Bakımı, Diş Bakımı, El Bakımı, Saç Bakımı, Yüz Bakımı ve Vücut Bakımı alt kategorileri yer alır. Kişisel bakımına ve güzelliğine özen gösteren, erken yaşlanmak istemeyen, sürekli olarak bakımlı görünmek isteyen müşterilerimizin yoğun olarak satın alma gerçekleştirdikleri bu kategorimizde yer alan ürünlerin çoğu yerli üretimdir.

e-Aktariye’deki ana kategorilerden olan Kişisel Bakım adlı kategoride tüy dökücü bitkisel kremler, doğal yeşil kil, pek çok çeşit bitkisel ve aromalı sabun, meyve özlerinden yapılan cilt bakım kremleri, bitkisel bebek şampuanları, saç bakım şampuanları, nefes temizleyici gibi değişik ürünler bulunmaktadır.

Kişisel Bakım ana kategorisinin alt kategorisi olan Ayak Bakımı kategorisinde ayak sağlığı ürünleri yer alır. Bunlar ayakların ve topukların bakımını sağlayan krem, ayak kokusundan şikayetçi olanların bu sorununa çözüm olarak satışta olan ayak spreyi, topuk çatlaklarını önlemeye ve gidermeye yardımcı olan krem gibi ürünler bulunur.

Yine Kişisel Bakım kategorisinde alt kategori olarak belirlenen Diş Bakımı adındaki kategoride 7 farklı etki yaratarak ağız ve diş bakımı yapan bitkisel diş macunu ve doğal nefes temizleyici ürün gibi pek çok ürün yer almaktadır.

El Bakımı alt kategorisinde bulunan ürünlerin doğal kına, Hint kınası, saç kınası gibi ürünler olduğunu, gün geçtikçe bu kategorimizdeki ürün sayısının da artacağını belirtiriz.

Kişisel Bakım’ın en dikkat çekici alt kategorisi olan Saç Bakımı adlı kategoride yer alan ürünler hem saç bakımında, hem de cilt bakımında kullanılabilen çeşit çeşit doğal ve bitkisel sabunları, saç bakımında ve saçlara güç kazandırılmasında etkili bitkisel şampuanlar, bebek şampuanları, ev yapımı zeytinyağlı sabunlar ve çeşitli bitkilerden üretilen aromatik sabun çeşitleridir.

Kişisel Bakım Vücut Bakımı alt kategorisinde yine cilt sağlığı açısından yararları bulunan sabun çeşitlerinin yanı sıra tüy dökücüler, ev yapımı bıttım sabunu ve bitkisel kremler yer alır.

Yüz Bakımı alt kategorisinde bulunan gözaltı kremleri, çatlak kremleri, sivilcelere iyi gelen kremler, çil kremleri, cilt lekelerini önleyici sabunlar, siyah nokta gideren sabun, bronzlaştırıcı yağlar, temizleme köpüğü, yüz beyazlatıcı ürünler müşterilerimizin dikkatini çekmektedir.