Gösterilen sonuç sayısı: 10

Sayfa Başı 12 24 36

e-Aktariye.com ülkemizin dört bir yanında yetişen bitkilerden üretilen doğal ve bitkisel ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Ürün çeşitlerini ve sayısını her geçen gün artıran e-Aktariye, Bal & Pekmez & Macun adlı ana kategorisi ile dikkat çekiyor. Bu kategoride yer alan pek çok çeşit ürünün sağlığa destek olduğu biliniyor. Türkiye’de üretilen bal çeşitleri, pekmezler ve son zamanlarda sıkça tercih edilen bitkisel ürünlerden olan macunlar bu kategoriden satın alınabiliyor. Bal – Pekmez – Macun kategorisinde yer alan alt kategoriler olan Bal & Bal Ürünleri, Bitkisel Macunlar ve Pekmezler başlıklı kategorilerdeki ürünlerin pek çoğu Türkiye’de üretiliyor olmasından dolayı müşterilerimizin ilgisini çekiyor.

Bal & Pekmez & Macun kategorisinin alt kategorilerinden olan Bal – Bal Ürünleri başlığında birçok bal çeşidi, arı poleni, propolis, kışın ilaçlarla birlikte çeşitli hastalıkların tedavisine destek veren süzme ballar, kudret narı gibi ürünleri bulabilirsiniz. Bu kategoride ayrıca su bazlı propolis de satıştadır. Ürünlerin tamamı e-Aktariye’de satışta olan diğer bütün ürünler gibi 1. kalitedir. Sitemizdeki yerli üretim ürünler, ithal ürünlere göre ağırlıktadır.

Aynı adlı ana kategoride bulunan Bitkisel Macunlar alt kategorisinde bitkisel gıda takviyesi yani takviye edici gıda niteliğinde olan pek çok ürün yer alır. Sağlık açısından destek sağlayan karışık çeşitli macunlardan bazıları son zamanların en çok satılan bitkisel ürünlerinden olan ve cinsel performans artırıcı olarak bilinen epimedyumlu macun çeşitleridir. Yanı sıra ballı bitkisel karışımlar, nar ekşili karışık macun, kış aylarında kış hastalıklarında tercih edilen zencefilli macun, ardıç macunu ve çörek otu macunu gibi ürünler de müşterilerin beğenisine hazır halde bu kategoride yer alır.

Bal & Pekmez & Macun kategorisinin bir diğer alt kategorisi olan Pekmezler başlığında çok çeşitli meyvelerden yapılan pekmezler çoğunluktadır. Bu kategoride andız pekmezi, portakallı keçiboynuzu özü, zencefil – propolis – keçiboynuzu karışımı pekmez gibi sık rastlanmayan sağlıklı karışımlar da satın alınabilir. Çocukların iştahını artırmak, kilo alımlarını sağlamak ve bağışıklık sistemlerini desteklemek amacıyla anneler tarafından çok tercih edilen ve halk arasında “harnup” olarak bilinen keçiboynuzu pekmezi çeşitleri bu kategorinin en çok satanları arasındadır.