Shiffa Home Shf Sarı Kantaron 560 mg x 60 Kapsül

Aynı Gün Kargoda!

Marka: Aksu Vital
Stok kodu: EAWESTBL00007 Kategoriler:

Tüm siparişleriniz Samsun’da yer alan depomuzdan aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir.
e-Aktariye.com.tr’ye üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

fast-delivery

Aynı Gün Kargo

Hafta içi 15.00 öncesi siparişleriniz depomuzda hazırlanarak aynı gün kargoya verilmektedir.

package-box

Temassız Paketleme

Ürünlerimizin tamamı el değmeden, temassız olarak paketlenmektedir.

whatsapp

Whatsapp Bilgi Hattı

WhatsApp sipariş destek hattımızdan ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Açıklama

Aksu Vital Shiffa Home St. John’s Wort Sarı Kantaron Kapsül

Aksu Vital Shiffa Home St. John’s Wort Sarı Kantaron Kapsül adındaki ürünümüz e-aktariye.com.tr adresli sitede satışa sunulmuştur. Yerli üretim sağlık destek ürünleri ve gıda takviyeleri arasında içeriği ve etkileri nedeniyle tercih sebebi olan bu ürün ücretsiz kargo ile sipariş verilebilir.Sarı kantaron bitkisi özellikle cilt problemlerinin çözümünde faydalı olduğu bilinen bir bitkidir. Tarihi Eski Yunan ve Roma İmparatorluğuna kadar dayanan sarı kantaronun faydaları arasında haricen kullanımının yaraların iyileştirilmesinde ve dahili olarak kullanımının da anksiyete ve depresyona karşı iyi geldiği söylenmektedir.Sarı kantaronun etkileri arasında adet dönemi ağrılarına iyi gelmesi ve virüs kaynaklı enfeksiyonlarda iltihap giderdiği, bakterilerle savaştığı bilinmektedir. Orta ve hafif depresyona karşı etkili olan anti-depresif özellikler de taşıdığı söylenir. Safra kesesini ve karaciğeri kuvvetlendirdiği bilinir.Menopozdaki kadınların ideal desteği olduğu, bağırsaklarda oluşan spazmları çözdüğü, bağırsak solucanlarını öldürdüğü bilinen diğer etkileridir. Siyatik, kas ağrısı ve yumuşak doku romatizmasına karşı faydalı olduğu da söylenir.e-aktariye.com.tr sitesindeki ana kategorilerden olan Sağlık Destek Ürünleri kategorisinde ve alt kategorilerden olan Takviye Edici Gıdalar kategorisinde yer alan bu ürün ve diğer tüm ürünlerimiz incelenerek hızlı sipariş edilebilir.

Ek bilgi
Ürün Markası

Üretim Yeri

Yerli Üretim

Kargo Süresi

1 iş gününde kargoda

S.K.T.:

Ambalaj üzerinde yer almaktadır.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Shiffa Home Shf Sarı Kantaron 560 mg x 60 Kapsül” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Taksit Tablosu

Yasal Uyarı
E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.
Sipariş ve Kargo Süreci
İnternet sitemizde ürünlerimizi inceleyebilir, ürünlerimizden kendinize özel bir sepet oluşturabilir, sahip olduğunuz indirim kuponlarını uygulayarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünler için ödeme aşamasına geçmeden önce fatura bilgilerinizi girmeniz akabinde üyeliğiniz otomatik olarak oluşturulabilir. Tüm siparişleriniz Samsun’da yer alan depomuzdan aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir.

Bu Ürünlere Gözatın