Aktar Bloğu

Papatya Özlü Sabununun Cilde 10 Faydası

Papatya ozlu sabununun cilde  faydasi

Cleopatra’nın güzellik sırlarından biri olarak bilinen papatya özlü sabun, günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen bir bitkisel sabundur. Mali yönden diğer sabunlara kıyasla biraz daha pahalı olan papatya özlü sabun, cilt üzerinde mucizevi etkiler gösterebilmektedir. İnsanlar tarafından sevilen papatya çeşitli şekilde sağlık için kullanılabildiği gibi, doğal sabun olarak da kullanılabilmektedir. Üstelik tamamen organik ve katkısız bir içeriğe sahip olması sayesinde de büyük faydalar sağlayabilmektedir.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Papatya özlü sabun hem cilt üzerinde, hem de saç üzerinde çeşitli etki ve faydalar sağlayabilmektedir. Özellikle de banyoda duş jeli yerine tercih edilen papatya özlü sabun, uzun süre kalıcı kokusu sayesinde tercih edilmektedir.

Papatya Özlü Sabununun Saça 5 Faydası

Papatya özlü sabunun faydaları saç üzerinde oldukça çoktur. Saçların daha doğal ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olan papatya özlü sabun, huzursuz saç derisini yatıştırabilmekte ve rahatlatabilmektedir. Bunun ile beraber kepeğin önlenmesine ya da yok edilmesine yardımcı olan papatya özlü sabun, saçların dökülmesini de en aza indirgeyebilmektedir.

Bu gibi faydaları sayesinde saç bakımı ve kişisel bakım amacıyla tercih edilen bu sabun, aynı zamanda cilt üzerinde de oldukça faydalıdır.

Papatya Özlü Sabunun Cilde Faydaları

Papatya özlü sabunun cilde faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Papatya özlü sabunu cildin rahatlamasına kişinin huzur bulmasına ve sakinleşmesine yardımcı olabilmektedir. Göz altı torbalarına ve morluklarına da iyi gelen papatya özlü sabun, aynı zamanda göz kapağı iltihaplanmalarının da önüne geçebilmektedir.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Papatya özlü sabunun cilde faydaları bunlar ile sınırlı kalmamaktadır. Ciltteki lekelenmelerin ve kararmaların giderilmesine yardımcı olan bu sabun, gözeneklerin açılmasını ve cildin siyah nokta, akne ve sivilce gibi problemlerden arındırılmasını sağlamaktadır. Bunun ile beraber deride meydana gelen sedef, egzama, mantar gibi cilt problemlerini de gidermesi ve daha sağlıklı bir cilde kavuşulmasını sağlaması, yine papatya özlü sabunu faydaları arasında yer almaktadır.

Papatya özlü sabunun faydalarını en verimli bir şekilde görebilmek için yalnızca bu sabunun kullanılması gerekmektedir. Yanında kullanılabilecek herhangi bir kimyasal içerikli kozmetik ya da bakım ürünü, bu sabunun etkilerini ve faydalarını yok edebilmektedir.

Papatya Özlü Sabun Nerede Satılır?

Papatya özlü sabun, marketlerde, aktarlarda, kozmetik ürünlerle doğal sabunların satıldığı dükkanlarda satılmaktadır. İnternetten hemen papatya özlü sabun satın almak isteyenler e-Aktariye üzerinden sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda e-Aktariye üzerinden diğer doğal ve bitkisel sabunları inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.