Aktar Bloğu

Kekik Yağı ile Cildinizi Arındırın!

Cildinizi Arındırmak için Kekik Yağı!

Günümüzde birçok bitkinin yağı vardır. Doğal içerikli ürünler her zaman faydaları ile birlikte bireylere katkı sağlamıştır. Bu doğal bitkisel yağlardan bir tanesi de kekik yağıdır.

Her şeyin doğalı sağlığımız için son derece önemlidir. Bu yağlarda da geçerlidir. Doğal bitkisel yağları kullanarak hem cilt ve saçınız hem de vücut sağlığınız daha iyi olur. İnsanların düşüncelerini farklılaştıran etmenlerden biri olan saç dökülmeleri günümüzde yaygınlaşmıştır. İnsanlar bunu şampuanlara bağlamaktadır. Şampuanlarda kimyasal madde korkusu insanları sarmaktadır. Bu nedenle insan vücuduna yararı olan doğal bitkisel yağlara yönelmişlerdir.

Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağların insanlara birçok faydası vardır. Cildiniz de meydana gelerek olumsuzluklara sahip olan birçok cilt problemlerinde bu tür doğal içerikleri kullanabilirsiniz.

Kekik Yağını Neden Kullanmalısınız?

Kekik Yağını Neden Kullanmalısınız?

Kekik Yağını Neden Kullanmalısınız?

En çok tercih edilen bitkisel yağlar arasında yer alan bu yağ, genellikle kişisel bakım için kullanılır. Cildin arınmasına, mikropların önlenmesine, bakterilerden dezenfekte olmasına yardımcı olur. İnsan sağlığı için önemli yağlar arasında bulunan yağ, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, uykusuz sorunlarının azalmasına, soğuk algınlığının azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cilde parlaklık sağlar, cilt sağlığını korur.

Vücuttaki kaşıntıları gidermeye yardımcı olan bu yağ, egzama ve uyuz gibi sorunların iyileşme sürecine destek verir.

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.

author-avatar

Meltem Canalan Hakkında

e-Aktariye Blog Editörü | Bitkileri merak eder, baharatları sever. Organik ürünler, kullanım alanları, bitkisel yağlar; kullanım alanları, kullanım yöntemleri hakkında araştırma yapar, okuma yapar, inceleme yapar, elde ettiklerini derler, bir araya getirir ve sunar.

Benzer İçerikler