Aktar Bloğu

Deniz Yosunu Özlü Sabunun Cilde 10 Faydası

Deniz yosunu ozlu sabunun cilde  faydasi

Deniz yosunu özlü sabun, hem cilde, hem de saça oldukça faydası dokunan bitkisel sabunlardan biridir. Özellikle cilt için oldukça ideal bir temizleyici olan deniz yosunu özlü sabun, ciltte oluşan sivilce, siyak nokta ve aknelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kalsiyum, iyot ve fosfor bakımından oldukça zengin olan bu sabun, içeriğinde ayrıca protein, mineral, A, B ve C vitaminlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Deniz yosunu özlü sabunun özelliklerinden en etkili bir şekilde faydalanabilmek için düzenli bir şekilde kullanılması oldukça önemlidir. Günlük yapılan cilt bakımında ya da banyoda rahatlıkla kullanabilecek bir ürün olan bu sabun, aktarlardan, organik pazarlardan ya da eczanelerden temin edilebilmektedir.

Deniz Yosunu Özlü Sabununun Saça 3 Faydası

Deniz yosunu özlü sabun, sahip olduğu pek çok özelliği sayesinde saçlara oldukça faydası olan bir doğal sabundur. Denizden aldığı vitamin ve mineraller sayesinde saç köklerini besleyen deniz yosunu özlü sabun, saçın güçlenmesini ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

Deniz Yosunu Özlü Sabunun Cilde Faydaları

Deniz yosunu özlü sabunun cilde faydaları oldukça fazladır. Cildi gerginleştiren ve sıkılaştıran bu sabunun, kadınların en büyük problemi portakal kabuğu görünümlü selülitler için oldukça idealdir. Cildin nem dengesini sağlamada ve yüzün aydınlanmasında oldukça önemli olan deniz yosunu özlü sabun, cilde hafiflik ve durgunluk vermektedir. Ayrıca düzenli bir şekilde kullanımına devam edildiğinde sivilcelerin yok olmasını sağlamakta ve cildi dinlendirip mükemmel bir parlaklık kazandırmaktadır.

Deniz yosunu özlü sabunun cilde faydalarından bir diğeri ise, banyoda kullanılması halinde vücuttan ölü deriyi atabiliyor olmasıdır. Adeta vitamin deposu olması özelliğiyle bilinen bu sabun, içeriğindeki A, C ve E vitamini sayesinde kolajen ve ilastin liflerinin oluşumunda büyük etki göstermektedir. Öte yandan E vitamini sayesinde cildin kırışmasını engelleyerek yaşlanmayı geciktirmektedir.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Deniz yosunu özlü sabunun faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bu nedenle de güzellik merkezlerinde kişisel bakım için tercih edilen en önemli ürünlerden biri olarak yer almaktadır.

Deniz yosunu özlü sabunun etkilerinden faydalanabilmek için düzenli olarak kullanımına devam edilmesi gerekmektedir. Günde 2 defa kullanılması sayesinde ciltteki sivilceleri büyük ölçüde azaltan bu sabun, ayrıca selülitli bölgelerde de kullanılabilecek ideal bir üründür. Deniz yosunu özlü sabunun etkilerini en faz 4 hafta içerisinde görebilmek mümkündür.

Deniz Yosunu Özlü Sabun Nerede Satılır?

Deniz Yosunu Özlü Sabun, marketlerde, aktarlarda, bitkisel ve doğal sabunlarla birlikte kozmetik ürünlerin satıldığı dükkanlarda bulabilirsiniz. İnternetten hemen deniz yosunu özlü sabun satın almak isteyenler e-Aktariye üzerinden sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda e-Aktariye üzerinden diğer bitkisel ve doğal sabunları inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.

Benzer İçerikler

Bir düşünce “Deniz Yosunu Özlü Sabunun Cilde 10 Faydası

  1. SEDA dedi ki:

    Acaba ham sağlam kargolama hem de güzel bir paketlemeyi nasıl sağladınız? Çok iyi bir kargo hizmeti var

Yorumlar kapalı.