Aktar Bloğu

Aynısefa Sabununun Saça 4 Faydası

Aynısefa sabununun saca  faydasi

Aynısefa sabunu, günümüzde pek çok bahçede görmek mümkün olan aynısefa çiçeğinden elde edilen bir bitkisel sabundur. Gerek cilt için, gerek saç için, gerekse çeşitli cilt rahatsızlıkları için büyük ölçüde fayda sağlayan bu sabun, en bilindik özelliğiyle cildin kuruluğunu gidermekte ve saça parlaklık vermektedir. Saç derisi de dahil olmak üzere bütün deride kullanımı önerilirken, tüm cilt tipleri için de uygun olarak üretilmektedir.

Özellikle de kuru ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından kullanılması mümkün olan bu tertemiz sabun, oldukça hoş ve güzel bir kokuya sahiptir. İçeriğinde paraben, parafin, SLS, alkol, parfüm ya da bunun gibi herhangi bir kimyasal maddeye yer verilmeyen ve tümüyle doğal yollardan üretilen sabun, cildi bolca nemlendirirken, ayrıca yumuşacık yapmaktadır. Kişisel bakım açısından sıklıkla kullanılırken, doğal bileşenleri ve nemlendirici özelliği ile cildin kurumasının önüne geçmekte ve cildin doğal özelliğini korumasını sağlamaktadır. Aynısefa çiçeğinin sahip olduğu özellikler ile istenmeyen oluşumların önüne geçilmekte ve bunun gibi pek çok fayda sağlamaktadır.

Aynısefa Sabununun Saça 4 Faydası

Aynısefa sabununun saça faydaları çeşitlidir. Öncelikle bu doğal sabun, tertemiz bir cilt ve banyo sabunu olarak kullanılmaktadır. Saça uygulandığı takdirde saça doğal yollardan parlaklık vererek daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Bunun ile beraber saç diplerine de iyi gelen bu sabun, saçın köklerini sağlamlaştırmakta ve beslemektedir.

Bunların yanı sıra banyoda kullanılan bu sabun saçın temizliğini yaparken, aynı zamanda bakımı görevini de üstlenebilmektedir. Yine saçın nem ihtiyacını karşılamasında yardımcı olması da aynısefa sabununun saça faydaları arasında yer almaktadır.

Aynısefa Sabunu Nerelerde Bulunur?

Aynısafa sabununun, insan cildine ve saçına pek çok faydası bulunmaktadır. Güçsüz ve yıpranmış ya da solgun olan saç yapısına, saç derisinde problemlere ve bunun gibi çeşitli problemlerin çözümüne yardımcı olan aynısafa sabunu, oldukça fazla tercih edilen sabunlardan biridir. Bu sabunu çeşitli bitkisel ürünlerin satışını gerçekleştiren aktarlardan ya da sağlık ve kozmetik ürünleri satan mağazalardan temin edilebilmektedir. Ayrıca kozmetik ürünlerinin satıldığı yerlerden, internet üzerinden ya da bazı eczanelerden bu sabuna sahip olabilmek de mümkündür.

İnternetten hemen satın almak isteyenler e-Aktariye üzerinden sipariş oluşturabilirler.

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.

author-avatar

Meltem Canalan Hakkında

e-Aktariye Blog Editörü | Bitkileri merak eder, baharatları sever. Organik ürünler, kullanım alanları, bitkisel yağlar; kullanım alanları, kullanım yöntemleri hakkında araştırma yapar, okuma yapar, inceleme yapar, elde ettiklerini derler, bir araya getirir ve sunar.

Benzer İçerikler

Bir düşünce “Aynısefa Sabununun Saça 4 Faydası

  1. HÜSEYİN dedi ki:

    İlk olarak kendime aldım sonra memnun kaldığım için annem aldı şimdi de ablama alıyoruz. Bir dahakine babamın aramıza katılacağına eminim 😊

Yorumlar kapalı.