Aktar Bloğu

Aynısefa Sabununun Cilde 10 Faydası

Aynısefa sabunucn cilde  faydasi

Aynısefa sabunu, calendula adı verilen turuncu renkteki papatyaya benzer çiçekten elde edilen bir bitkisel sabundur. Özellikle kuru ciltler üzerindeki etkileri ile bilinen aynısefa sabunu, cildi nemlendirme konusunda oldukça faydalı bir sabundur.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ve kimyasal bulunmaması nedeniyle oldukça faydalı olan aynısefa sabunu, cilt üzerinde etkili olduğu kadar saç üzerinde de etkilidir. İdeal bir yüz ve banyo sabonu olma özelliğine sahip olan bu doğal sabun, cansız ve kuru olan saçların gerekli ihtiyacını karşılamakta ve saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmaktadır.

Aynısefa Sabunun Saça 5 Faydası

Aynısefa sabunu faydaları, saç ve cilt üzerinde değişiklik gösterebilmektedir. Düzenli ve talimatlara uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde saçların parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayan aynısefa sabunu, aynı zamanda saç köklerini besleyerek saçın tüm ihtiyacını karşılayabilmektedir. Öte yandan saçların ve saç köklerini derinlemesine temizleyen aynısefa sabunu, bakımını da yapmaktadır.

Aynısefa sabunu faydaları yalnızca bununlar ile sınırlı kalmamaktadır. Saçın nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olan bu sabun, bu sayede saçın yumuşacık olmasını ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Aynısefa Sabunun Cilde 10 Faydası

Aynısefa sabununun cilde faydaları tahmin edilenden daha çoktur. Özellikle kuru ciltler için ideal bir nemlendirici olan bu sabun, hemen hemen her cilt tipine uygun olması ile bilinmektedir. Aynısefa sabunu pek çok kişinin kişisel bakım ürünü olarak kullanmakta olduğu bir sabun olurken, kuru, hassas, egzamatik ve alerjik ciltlerin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

Calendula adı ile de bilinen aynısefa çiçeğinden elde edilen bu sabun, cildi neme doyurarak kırışıklıkların oluşmasına engel olmaktadır. Üstelik cildin renk tonunu da eşitlemeye yardımcı olurken, cilt tonunu düzenleyebilmekte, lekelerin görünümünü olabildiğince açarak, cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında büyük fayda sağlamaktadır.

Olağanüstü bir nemlendirici olan aynısefa sabunu, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıldığı takdirde cildin kurumadan derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Sedef, egzama gibi çeşitli problemlerin giderilmesine yardımcı olan bu sabun, güneş ışınlarına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir. tüm bunların yanı sıra tahriş olan bölgeleri onarması, sivilce oluşumunun engellenmesi, cildin bakterilerden temizlenmesi, pişik, isilik gibi cilt problemlerine iyi gelmesi de aynısefa sabunun cilde faydaları arasında yer almaktadır.

Aynısefa Sabunu Nerede Satılır?

Aynısefa Sabunu, marketlerde, aktarlarda, kozmetik ürünlerle doğal sabunların satıldığı dükkanlarda satılmaktadır. İnternetten hemen Aynısefa Sabunu satın almak isteyenler e-Aktariye üzerinden sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda e-Aktariye üzerinden diğer doğal ve bitkisel sabunları inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Bitki Çayları e-Aktariye'de!

E-aktariye.com.tr internet sitesinde yer alan ürünlerin tamamı bitkisel destekleyici gıda niteliği taşımakta olup; ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirtme kapsamında bitkisel destek ürünleriyle ilgili herhangi bir tanıtım yapılmamakta, bağlı bulunan sosyal medya platfromlarında dahi herhangi bir sağlık tavsiyesi sunulmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç olmayıp, "bitkisel takviye ürünü" niteliği taşımaktadır.